Śniadanie wielkanocne

Niedziela, 05 Kwiecień 2015

Śniadanie wielkanocne
Śniadanie wielkanocne Śniadanie wielkanocne

Tradycyjnie Śniadanie wielkanocne było u Kasi i Szczerka. Jak zwykle spotkaliśmy się z najbliższymi, aby razem wspólnie spędzić ten dzień. 

Śniadanie trwało 12 godzin, zaczęliśmy o godzinie 11.00 a skończyliśmy o godzinie 23.00 :)) Oczywiście w trakcie były gry i zabawy, ciekawe rozmowy itp.

Bardzo lubię święta, ponieważ jest to czas dla rodziny, przyjaciół, jest to czas ,aby razem spędzić cudowne chwile, aby móc porozmawiać, pośmiać się oraz wspólnie podegustować potraw, które zostały specjalnie na ten dzień przygotowane.

Dla mnie i moich najbliższych jest to cudowny czas!

Jeśli chodzi o potrawy, które zawitały na wielkanocnym stole to: oczywiście jajka, tym razem były zapiekane w bułce w piekarniku. Smakowały mi bardzo muszę przyznać :) Były oczywiście bardzo smaczne wędliny. Najbardziej smakowała mi pieczona cielęcina z sosem pomarańczowym oraz pasztet z kaczki. Ach te moje siostry, jak one dobrze gotują :))

Nie mogło się obejść bez żurku, białej kiełbasy, sałatki itp. Swięta to czas, gdzie cały dzień człowiek siedzi przy obficie zastawionym stole, jak dla mnie jest to cudowne. Wszystko jest przygotowane z sercem i smakuje wyśmienicie :)

««« Powrót

Komentarze


Imię:
Email (nie będzie publikowany):
Treść komentarza: